ÖZTRANS Grup Lojistik, 150 adet Mercedes-Benz Actros ile filosunu güçlendirdi.

Öztrans Grup Lojistik olarak müşterilerimize sunduğumuz üst düzey hizmet kalitesini sürdürmek adına yatırımlarımıza ve araç filomuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Yeni araç yatırımımızda bir kez daha Mercedes-Benz markasını tercih eden şirketimiz, son olarak Mercedes-Benz Türk ÖZ TRANS Aksaray Kamyon Fabrikası’nda üretilen Mercedes-Benz Actros ürün ailesinden 150 araç ile filomuza önemli bir yatırım daha yaptık.


Teslimatları tamamlanan araçlar için İstanbul’da bir tören gerçekleştirdik. 2004 yılında faaliyetlerine başlayan Öztrans Grup Lojistik, günümüzde 750 araçlık filomuz, 1500’den fazla çalışanımız ve yıllık 50 milyon ton taşıma kapasitemiz ile yurt içinde ağırlıklı olarak kuru yük taşımacılığı alanında hizmet veriyoruz.

Teslimatları tamamlanan araçlar için İstanbul’da gerçekleştirilen törene; Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Mercedes-Benz Türk 2. El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörü Didem Özensel, Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, Mercedes-Benz Türk Pazarlama İletişimi ve Müşteri Yönetimi Grup Müdürü Serra Yeşilyurt, Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Koordinatörü Gencay Ekinci, Mercedes-Benz Kamyon Finansman CEO’su Gökmen Onbulak, Mercedes-Benz Kamyon Finansman Pazarlama ve Kamyon Satış Birim Müdürü Onur Sağdıç, Gelecek Otomotiv CEO’su Bekir Koman, Gelecek Otomotiv Direktörü Serdar Ulağ, Gelecek Otomotiv Filo Müdürü Yusuf Odabaş, Öztrans Grup Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Dönmez, Öztrans Grup Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkan, Öztrans Grup Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Sadullah Dönmez ve Öztrans Grup Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Dönmez katıldı.


Öztrans Grup Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Dönmez ise, “Kısa zamanda hızla büyüyen şirketimiz, her geçen gün taşıma kapasitesini artırırken; nitelikli insan kaynağı, kurumsal organizasyon ve teknolojik altyapısına da gerekli yatırımı yaparak sürdürülebilir büyümesine devam ediyor. Hedefimiz; müşterilerimize hızlı, ekonomik, yenilikçi anlayış ile hizmet vermek ve tedarik zincirlerine değer katarak ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamak” dedi.