Hakkımızda

Hakkımızda

Güçlü, güvenilir, hızlı

ÖZTRANS Lojistik, sektörde önemli bir yer edinmiş olan kurumsal bir entegre lojistik firmasıdır. 2004 yılında 5 araçlık bir filo ile faaliyetine başlayan ÖZTRANS Lojistik , bugün 750 araçlık Filosu, 1500’ün üzerinde profesyonel çalışanı, yıllık 50 Milyon Ton taşıma kapasitesi, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, “tam zamanında tam yerinde” hizmet politikasını güden bir kurum olarak faaliyet göstermektedir.

ÖZTRANS Lojistik, yurtiçi ve yurtdışında büyük sanayi tesisleri ve inşaat projelerinde özellikle kuru yük taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir. Firmamızın faaliyetleri yalnızca karayolu ile sınırlı olmayıp, yükün ve rotanın uygunluğuna bağlı olarak demiryolu ile de taşımacılık hizmeti verilmektedir. Bunların yanında proje tipi ekstra uzun, ağır ve geniş yükler de taşınmaktadır.

Emanetiniz Emin Ellerde!

Ana müşteri portföyünü çimento, büyük ölçekli gıda üretimi, madencilik, demir-çelik sektörü kuruluşları ve büyük inşaat projeleri oluşturmaktadır.

ÖZTRANS Lojistik 2019 yılına kadar, İstanbul 3. Havalimanı Projesi kapsamında da 270 araçlık bir filo ile önemli bir lojistik tedarikçisi olarak hizmet vermiştir. Bu proje kapsamında nitelikli dolgu malzemesi, beton/asfalt hammaddesi ve hafriyat taşımaları hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Kısa zamanda hızla büyüyen ÖZTRANS Lojistik, her geçen gün taşıma kapasitesini artırırken; nitelikli insan kaynağı, kurumsal organizasyon ve teknolojik altyapısına da gerekli yatırımını yaparak sürdürülebilir büyümesine devam etmektedir.

Öztrans Grup Lojistik A.Ş.

Hızlı, güvenilir ve yenilikçi anlayış!

0 +
Araçlık Filo
0 +
Personel
0 ton
Aylık Depolama Kapasitesi